From Návody na radlici

Wiki: PremyslaOrace

Krajské wiki stránky

Návody

Návody (http://navody.premyslaorace.cz) jsou stránky, kde kraj ručí za jejich kvalitu, proto si přesně hlídáme, kdo sem může přispívat. Každý autor má své přihlašovací jméno a heslo, aby bylo jasné, které stránky vytvořil nebo upravil. Navíc by každou stránku měl vidět i někdo, kdo zaručí její kvalitu a správnost. (Např. za tuto stránku ručí Čert.) Pokud chcete pomáhat s vytvářením návodů, přečtěte si O projektu a také Chci se přidat.

Krajská wiki

Krajská wiki (http://wiki.premyslaorace.cz) je na rozdíl od návodů otevřená, všem členům našeho kraje. Přihlásit se k editaci můžeme všichni pod jedním heslem, které z bezpečnostních důvodů nebudeme psát na webu, ale budeme jej šířit v zápisech z KRJ a dalšími komunikačními kanály. Rozšiřování krjaské wiki je vítáno. Krajská wiki má svého redaktora, který prochází vzniklé články a pokud jsou hotové, články zamyká, nebo označuje jako hotové. Naopak články, které jsou nehotové, či částečné označuje, aby bylo zřejmé, že je vítáno jejich dopsání, nebo revize.

Pokud máte zájem podílet se na vytváření stránek na krajských wiki systémech a nevíte, jak na to, přečtěte si Základy editace?, což už je opravdoví návod, jak něco udělat.


Tato stránka je 2. díl tutoriálu "O wiki". Další díl Základy editace?

Retrieved from http://navody.premyslaorace.cz/index.php/Wiki/PremyslaOrace
Page last modified on April 02, 2014, at 11:13 PM